Jak zrobić piękne zdjęcia w dniu I Komunii Świętej

PierwszaKomuniaSwietaEmocje-KURS-internetowy
[ DARMOWY kurs on-line ] Zobacz film oraz skorzystaj z mailowych foto-porad.
Miesiąc maj to chyba najpiękniejszy czas w całym roku, zwłaszcza dla fotografów. Wiosna mieni się intensywnymi kolorami: zielenią, złotem i bielą. Ciepło jak w lecie i słońce najczęściej pomaga nam robić zdjęcia.
Maj to dla wielu z nas czas radosny bo nasze dzieci przekraczają pierwszy próg w życiu. To nie tylko próg w wierze, ale także pewnego rodzaju stopień dorosłości. Naturalnym jest chęć uwiecznienia tych wydarzeń na zdjęciach. Pierwsza Komunia Święta to chyba jedyna tak bardzo oblegana przez fotografów i amatorów uroczystość. Zdjęcia w kościele robi najczęściej dwóch lub trzech zawodowców i jeden lub dwóch kamerzystów. To już 3-5 osób kręcących się po kościele.

Ale wiemy przecież, że w prawie każdej rodzinie znajdzie się jeden wujek lub ciocia, którzy chcą sami uwiecznić pupilka swoim własnym aparatem. Nie ma w tym nic złego, przecież po to kupujemy te urządzenia. Rodzice dziecka także chcą mieć więcej ujęć.
Żeby łatwiej było je zapamiętać podzieliłem je na pięć części, które jeśli się zgodzisz wyślę Ci, na e-mail dzień po dniu. Każdy list na końcu zawiera link do wypisania się z listy. Twoje imię i e-mail posłużą mi do wysłania do Ciebie tych porad. Nikomu, nigdy nie odstępuję adresów e-mail. Jeśli chcesz otrzymać pierwszą z tych wiadomości zapisz się poniżej.

Tak! Chcę dowiedzieć się
z kilku kolejnych wiadomości e-mail
Jak Zrobić Piękne Zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej i Poprawić Jakość Cyfrową

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Jak zrobić piękne zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej.
Po kliknięciu w [Zapisz mnie] odbierz e-mail.
Otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie.
UWAGA! Mail może trafić do skrzynki SPAM.

 

Zobacz także obszerny e-book zawierający wszystkie lekcje kursu e-mailowego.

 

znaleziono dzięki frazom:

  • czyraki zdjcia
  • portret fotograficzny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *