PROMOCJA – PAKIET 3 kursów on-line „Expert Fotograf Ślubny: Ceremonia, Scenariusze, Album”

Cena: 403 PLN
Teraz tylko: 217 PLN

Co zawiera kurs „Ceremonia”

Co zawiera kurs „Scenariusze”

Co zawiera kurs „Album tradycyjny”

TEN PAKIET DOSTĘPNY JEST TYLKO ON-LINE (bez nośników DVD)

pakiet-EFS-3D

Autor kursu – Marek Kloska

Marek Kloska fotograf ślubny fotoksiążka plener wesele Świecie Bydgoszcz Toruń InowrocławFotografią pasjonuję się od dzieciństwa. Zaczynałem jeszcze w czasach czarno-białej fotografii analogowej. Od 2006 roku publikuję swój fotokalendarz z imionami, który pobrało już ponad 10 tysięcy osób. Od 2008 przy pomocy lustrzanek cyfrowych realizuję ślubne reportaże. Tworzę fotoksiążki i tradycyjne albumy. Prowadzę bloga autorskiego, a także bloga z poradami fotograficznymi. Współpracuję z fotografami, którzy chętnie publikują swoją wiedzę w internecie.

Moim celem jest przekazanie początkującym fotografom ślubnym niezbędnych informacji do rzetelnego wywiązania się ze swojego rzemiosła. To moim zdaniem stanowi niezbędny punkt startu od rzemiosła do fotografii artystycznej.

Ten kurs pomoże Ci nie tylko lepiej wykorzystać posiadany sprzęt fotograficzny, ale również spojrzeć bardzo szeroko na wszystko co związane jest z fotografią ślubną. Na pewno wiesz, że sama wiedza nie wystarczy. Wszystko zależy od Ciebie, od Twojego zaangażowania – Twojego „chcę”. Tylko Ty możesz zdecydować, czy kupić ten video kurs i wykorzystać zawarte w nim porady.

 

Gwarancja 100% satysfakcji

100 procentowa gwarancja satysfakcji.Kupując ten kurs niczym nie ryzykujesz. Gwarantuję, że po kilkukrotnym obejrzeniu wszystkich części kursu zyskasz wiedzę potrzebną do bezbłędnego i precyzyjnego wykonania reportażu fotograficznego z uroczystej Mszy Świętej w kościele. Jeśli w ciągu 30 dni od daty zakupu stwierdzisz, że z jakiś przyczyn nie spełnił on Twoich oczekiwań, zwrócę Ci całą kwotę bez pytania.
Całe ryzyko biorę na siebie.